Пятница, 17.05.2024, 08:37
Официальный сайт СОШ№3 г. Краматорска

Какой класс из выпуска 07-08 самый лучший?

ЗНО - зовнішнє незалежне оцінювання
ЗНО - зовнішнє незалежне оцінювання сьогодні є об’єктивним та дієвим інструментом оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів. Дане оцінювання є: Зовнішнім незалежним, оскільки здійснюється організацією, яка не залежить від школи та ВНЗ і проводиться на базі спеціально визначених для цього установ.
Об’єктивним, оскільки ставить однакові вимоги та забезпечує рівні умови всім учасникам в Україні.
Прозорим, бо забезпечує можливість спостереження з боку громадськості за дотриманням передбачених процедур.
Кроком до справедливості в державі. Сприяючим інтеграції України в європейський освітній простір.

Практика застосування ЗНО
Рівень та якість навченості учнів визначають за допомогою зовнішнього стандартизованого тестування: Австрія, Велика Британія, Ірландія, Італія, Нідерланди, Румунія, Словенія, США, Фінляндія, Франція та інші країни.
У 16 країнах тестування виконує подвійну функцію (випускного-вступного іспиту).
Систему зовнішнього тестування з 1993 роках активно запроваджують на теренах Азербайджану, Казахстану, Киргизстану, Литви, Латвії, Естонії, Росії, Молдови, Білорусії, Грузії тощо.
В Україні вперше застосовували як експеримент з 2003 року на засадах добровільної участі учнів (проект фонду Відродження). У 2006 році майже 44 тисячі випускників ЗОШ брали участь в зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови, математики, історії, і всі ВНЗ України приймали від абітурієнтів відповідні сертифікати.

Категория: Мои статьи | Добавил: St1ffy (06.05.2008) | Автор: Ярослав
Просмотров: 1407 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 5.0/1 |